SNN LED PANEL 46 W 4000K Sıva Üstü

SNN LED PANEL 46 W 4000K Sıva Üstü

Güç: 46W
Ebatlar: 59.5cmX59.5cm
Renk: GünIşıği (3400K / 4000K)
Işık Akısı: 4140Lm
Koli Adedi: 5

Alan Aydınlatma'dan yeni tasarım
Alan Aydınlatma  tarafından yeni geliştirilen Backlight LED Armatür serisi, herhangi bir modern bina tasarımında şık, entegre ve yassı görünümüyle  etkiliyor. Fakat  her Alan Aydınlatma ürününde olduğu gibi, sadece görünüm değil, iç değerler de çok önemlidir. Yeni nesil Osram LED ile donatılmış bu armatür 50.000 saate kadar ömür,  anlık başlanhgıç, titreşimsiz ışık ve %70 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Armatür çevre dostudur ve herhangi bir bakım gerektirmez.

Uyumlu şekilde tasarlandı
LED Panel Armatür sadece güzel görüntüsü için değil, aynı zamanda tüm standart tavanlara uyumluluğu düşünülerek tasarlandı. Armatür değişimi yapılırken herhangi bir elektrik tesisatı veya aydınlatma sistemi desteği almak zorunda kalmazsınız. Bu modülerlik kurulumu çok kolaylaştırır; eski aydınlatma armatürünüzü aşağı alır ve yenisini yerine takarsınız. İki farklı ışık rengi seçeneği, alçıpan, clip-in, sıvaüstü montaj uyumu, dört farklı güç opsiyonu ile ihtiyacınız olan armatürü bulmanıza yardımcı olur.

Genel özellikler
Montaj: Sıvaaltı, taşyünü tavan, alçıpan tavan, clip-in tavan, sıvaüstü olarak montaj yapılabilir (aksesuar gerekebilir) 
●  Aydınlatma Kaynağı: Osram Duris S2 LEDler armatür iç yüzeyine dağıtılmıştır. 
● Elektrik Donatımı: Harici Osram LED Driver. (İsteğe bağlı DALI- DIM , Acil Durum Kiti)
● Gövde: Yekpare DKP sıvama gövde-çerçeve, paslanmaya karşı işlem görmüş yüzeye elektrostatik toz boya (RAL) 
●  Optik Sistem: UV dayanımlı mikro-prizmatik lensli difüzör.