Yüzyılın teknolojilerinden led aydınlatma

Yüzyılın teknolojilerinden led aydınlatma; mağazalar, iş yerleri, ofisler, imalathaneler, hastaneler, bekleme salonları, hava alanları, eczaneler, alışveriş merkezleri ve daha onlarca kullanım alanına sahip aydınlatma teknolojisi günümüzün en trend ve modern uygulamaları arasındadır.

Görsel şıklığı ve Ekonomik oluşu nedeni ile Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa, Kayseri elektrik firmaları tarafından yüksek ilgi ve satışı yapılmaktadır.
4000K ve 6500K renk seçenekleri ile Led panel imalatı yapan Alan Aydınlatma aynı zamanda dekoratif desen seçenekleri ile görsel zenginliğe estetik bir görünümde ilave etmektedir.

Sıva Altı led panel (backlight led panel), Sıva üstü led panel, Alçıpan led panel, clip-in led panel, slim led panel (ince led panel) armatür opsiyonları ile her türlü alanda kullanım sağlarken montaj ve bakım kolaylığı da sunulmaktadır.

Tüm bahsi geçen led panel ürünleri imalat ve üretim sorumluluğunu alan Alan Aydınlatma yerli ve ithal led panel ürünlerinde 5 yıl garanti veren, tüm Türkiye’yi kapsayan dağıtım ağı ile ilklerin öncüsüdür, Led panel teknolojisini özellikle Osram driver ve Osram Led ile birleştirerek en yüksek verimli led panel, en uygun fiyatlı led panel ve en ekonomik tüketimli led panel imalatını hedeflemiştir.